Restbet Müşteri Hizmetleri

Hollanda Antilleri üzerinden alınan 8048 numaraları lisans belgesi ile hizmet veren Restbet markası, şirketinin bir kuruluş olarak görülmektedir. Daha güçlü, daha güvenilir, daha anlaşılır bir şekilde hizmet vermek amacıyla gereken tedbirleri almış yabancı bahis sitelerinden bir tanesidir. Türkiye piyasasına kapılarını açtığı 2017 yılının son döneminden itibaren, aktif olarak kullanılan bir sitedir. Üyelere her konuda yardımcı olunması prensibi dahilinde hareket edilmekte olup, bu prensibin gerçeğe dönüştürülmesi konusunda, Restbet müşteri hizmetleri departmanı ile kesintisiz bir şekilde hizmet verildiği görülecektir. Müşteri hizmetleri anlayışlı, güler yüzlü, samimi, bilgili personeller arasından seçilerek, deneyimli personellerin kusursuz hizmet sunması şekli ile çıkarılmış görülecektir.

Restbet Müşteri Hizmetleri İlgili mi?

Herhangi bir bölümü kullanmak suretiyle, Restbet sitesinin müşteri hizmetleri birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Eğer aklınıza Restbet müşteri hizmetleri ilgili mi? Sorusu geliyor ise, bu konuda yardımcı olmak amacıyla görevlendirilmiş deneyimli personellerin bulunduğunu bilmelisiniz. Hangi konu hakkında görüşme yapmak istediğinizin, hangi konu hakkında yardım almak istediğinizin hiç bir önemi bulunmamaktadır. Tüm konular, tüm görüşler, öneriler, beklentiler karşılığında yardım verilmesi amacıyla kurulmuş bölümdür. İlgili bir şekilde müşterilere yani üyelere yaklaşım sergilenmekte, her türlü ileti dikkatli bir şekilde dinlenmekte, talepler olması gerektiği gibi karşılanmaktadır.

Restbet Müşteri Hizmetleri Servisleri

Restbet müşteri hizmetleri servisleri anlayışının içerisinde, canlı destek, elektronik posta ve sosyal hesap anlayışının bulunduğu görülecektir. Bu konuda iki farklı elektronik posta adresinin hazırlandığı, üç farklı sosyal hesap üzerinden hizmet aktarımının gerçekleştiği görülmektedir. İstediğiniz bölümü kullanabilir, istediğiniz şekilde müşteri hizmetleri ile irtibat kurabilirsiniz.

Restbet Yasal mı?

Türkiye piyasası açısından Restbet yasal mı? Sorusunun net bir karşılığını vermek mümkün görünmeyecektir. Restbet sitesine bakıldığında, Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme komisyonu üzerinden yasal izin belgesinin alındığı, 8048 seri numaralı yasal izin belgesi ile hizmetlerin verilmeye devam edildiği görülecektir. Ticari bir şirket üzerinden yasal izin belgesi alınmış ve ticari anlamda hizmetler verilmeye başlanmıştır. Türk yasaları gereği gerçekleştirilmeyen işlemler ya da Türkiye üzerinden gerçekleştirilmeyen işlemler nedeniyle, yasal mı? Sorusunun tam karşılığını, Türkiye piyasasında alınması mümkün görünmeyecektir. Ancak bu markanın, sitenin ve adı verilmiş olan ticari işletmenin yasal olmadığı şeklinde bir anlayışı da ortaya çıkarmayacaktır.

Leave a Reply