Restbet354

Site tarafından üyelere finansal işlemler konusunda farklı kolaylıklar ve alternatifler sağlanmakta olup, bu seçenekler arasında, Restbet354 master card ile para gönderme ve çekme seçeneğinin bulunduğu da görülmektedir. Eğer, bir master card sahibi iseniz, hiçbir sorun ile karşılaşmadan ve güvenlik endişesi duymadan, üye hesaplarınıza para transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece, en azından şimdilik, para yatırma işlemleri konusunda hizmet verilmekte olup, ilerleyen zamanlarda master card ile çekme işlemlerinin yapılacağı bilgisin de site içeriğinde paylaşıma sunulmuştur.

Restbet354 Master Card İle Para Gönderme ve Çekme Kuralları

Restbet354 master card ile para gönderme ve çekme kuralları nelerdir? Sorusunun cevapları arasında, sadece para gönderme ile ilgili genel kaideler bulunmaktadır. Şimdilik site yönetimi, para çekme işlemleri konusunda bu sistemi devreye almamıştır. Para gönderme işlemini master kartınız ile yapmak istiyor iseniz, en önemli kural, kartınızın son kullanma tarihinin geçerli olması, CVV numarasının okunabilir olması ve kart içerisinde yeterli bakiyenin bulunmasıdır. Bu özelliklere sahip bir karta sahip iseniz, para gönderme formu üzerinden hareket etmek suretiyle, hesaplarınıza rahat bir şekilde ve en az 100 Türk lirası olacak şekilde transfer işlemini yapabilirsiniz. Restbet giriş ekranı üzerinden ödeme konusunda  bilgilendirme verilmektedir.

Restbet Master Kart İle Para Yatırma

Restbet353 master card ile para yatırma işlemleri konusunda, 100 Türk lirası limit ile hareket etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Limitin altında yatırım işlemi yapmanız mümkün değildir. Yatırım işlemini master card ile yapmak istiyor iseniz, önce üyesi olduğunuz sitenin hesaplar bölümüne giriş yapmalısınız. Bu bölüme giriş yaparak, para yatırma seçeneğinin işaretlediğinizde, yatırım seçeneklerinin arasında, master card şeklinde hazırlanmış ayrı bir bölümün olduğunu görebilirsiniz.

Bu seçeneği tercih ettikten hemen sonra, sizlerden kart numaranız, son kullanma tarihi  ve CVV güvenlik numaranız talep edilecektir. Elinizde bulunan kart üzerindeki bilgileri, doğru olarak yazdıktan sonra, yapmanız gereken son işlem ise, göndereceğiniz para miktarını yazmaktır. Kartınızın içerisinden çekilecek olan para miktarını da, en az 100 Türk lirası olacak şekilde yazdıktan sonra, onay butonuna bastığınız takdirde, en fazla 5 dakika sonra, kartınızdan gerekli çekim yapılabilecek ve göndermiş olduğunuz para, ana hesap bakiyenize yansımış olacaktır.

Leave a Reply