Restbet379

Restbet sitesi ödeme yöntemlerini mümkün olduğunca farklı seçeneklerde meydana getirmiş ve kullanıcıların karşısına çıkarmıştır. Ödeme yöntemleri ifadesinin içerisinde yer alan para yatırma bölümünde kullanabileceğiniz bir seçenek, QR kod ile para yatırma olarak belirlenmiştir. Restbet QR kod ile para yatırma işlemini yapılmasına imkan sağlayan, yabancı bahis sitelerinden bir tanesidir. Ayrıca bu yöntemi kullanan ve hesaplarına para yatıran üyelere, yöntemini kullanılması nedeniyle verilen ekstra bir promosyon seçeneği de bulunmaktadır. Yalnızca Restbet379 para yatırma işlemlerinde kullanılmakta olup, para çekme işlemlerinde kullanılan bir seçenek değildir.

Restbet379 QR Kod  İle Ödeme Yapıyor mu?

Restbet379 sitesi ödeme yöntemleri konusunda, farklı seçenekleri gündeme getirmektedir. Havale yöntemini kullanma imkanı, ecopayz yöntemini kullanma imkanı, EFT seçeneğini kullanma imkanı ve cep bank seçeneğini kullanma imkanı bulunmaktadır.  Bu seçeneklerin dışında, kazançları geri alabileceğiniz QR kod ile ödeme şeklinde bir yöntem bulunmamaktadır. Evet, QR kod para yatırma yöntemini tercih edebilirsiniz ancak, kazanç elde etmeniz durumunda, QR kod yöntemi ile kazançlarınızı geri alma konusunda, şimdilik belirlenmiş bir yöntem yoktur.

Restbet QR Kod İle Para Yatırma Nasıl Yapılır?

QR kod ile para yatırma işlemi oldukça basittir. Önce transfer işleminde kullanacağınız cep telefonunun dışında, 2. bir cep telefonu ya da bilgisayar üzerinden Restbet379 sitesini açmalısınız. Daha sonra çalışacağınız bankanın mobil banka sistemine giriş yapmalı, para yatırma bölümüne gelmeli ve buradan kare kod okuyucusu olduğu bölümü seçmelisiniz. Sitenizin para yatırma formunu ya da QR kod ile para yatır seçeneğini açmalı ve göndereceğiniz para miktarını yazarak, devam tuşuna basmalısınız. Kısa bir süre içerisinde ekranlara bir QR kod kodunun yer aldığı resim gelecektir. Cep telefonunuzda kare kod sistemini açtığınız için, boş alana bu resmi göstermeniz, okuyucuya okutmanız yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde para kullanılır halde, hesabınızda bulunacaktır. Restbet giriş sonrasında işlemler yapılabilmektedir.

Restbet QR Kod İle Ödeme Yapacak mı?

Restbet379 sitesine QR kod yöntemi ile para yatırma işlemini yapmanız mümkündür. Restbet378 QR kod ile ödeme başlığı içerisinde, para yatırma işlemleri bulunmakta olup, şimdilik bu yöntemin kullanılması suretiyle, üye hesaplarına kazançların geri ödenmesi şeklinde bir anlayış bulunmamaktadır. İlerleyen zamanlarda sistemin dahil edilmesi ile birlikte, üyelere gerekli duyurular yapılacaktır.

Leave a Reply