Restbet382

Restbet sitesi bahis tutkunlarına hizmetlerini 2013 senesinde tam olarak vermeye başlamış olan bir site olarak karşımıza çıkmakta. Sitenin bu hizmet başlangıç tarihinden itibaren bir de lisansının bulunduğu görüldüğünden Restbet382 ödeme yapıyor mu ya da buna benzer güvenilirlik sorularının cevapları aslında direk olarak ortaya çıkmaktadır. Site müşterilerine Curacao hükümeti tarafından sağlanan bir lisans ile hizmetlerini sunuyor ve bu sunulan lisansın numarası da 8048/JAZ2013-001 şeklinde belirtilmektedir. Aynı zamanda sitenin Antillephone N.V şirketi tarafından bir yönetiminin sağlanması güvenilirliği daha da arttıran durumlar arasında yer alıyor. Dolayısıyla da sitenin güvenilirlik açısından ödeme ya da herhangi bir işleminde bir problem olmadığını söyleyebiliyoruz.

Restbet382 Ödeme Seçenekleri

Sitenin içerisinde yer alan ödeme yöntemleri de bir o kadar önemli konular arasında yer almaktadır. Restbet382 ödeme seçenekleri incelenmeye alındığında para yatırma işlemleri için banka havalesi, Ecopayz, Astropay ve Neteller seçeneklerinin bulunduğu görülüyor. Aynı şekilde para çekme işlemleri için de banka havalesi ve Ecopayz yöntemleri belirlenmiş durumda. Bu yöntemler ile sorunsuz bir şekilde sitenin para çekme işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Restbet giriş işlemleri sonrasında ödeme seçenekleri incelenebilmektedir.

Restbet Ödeme Limitleri

Restbet382 ödeme limitleri incelenmeye alındığında para çekme işlemlerindeki yöntemlere ait minimum ve maksimum limitlerin aynı tutulduğu görülmektedir. Banka havalesi ve Ecopayz yöntemlerinin her ikisiyle de minimum olarak 200 TL maksimum olarak da 10.000 TL para çekme işlemlerinde taleplerini gerçekleştirebiliyorlar. Bu çekim işlemlerinde özellikle üstünde durulan konu ek bir ücret talebidir. İşlemlerin tabi tutulduğu herhangi bir ek ücret kişilerden talep edilmiyor. Yani sitenin içerisinde yer alan kazançlar direk olarak kişilere aktarılmaktadır.

Restbet Ödeme Yardımları

Restbet382 ödeme yapıyor mu şeklinde bu tür teknik bilgilerden ve detaylı bilgilerin ardından kişilerin kafasında bir şüphe kalmaması gerekiyor. Zaten kullanıcı yorumları da bu sitenin ödeme yaptığını bizlere göstermektedir. Aynı zamanda Restbet381 ödeme yardımları da veren bir sitedir. Sitenin ödeme yardımları açısından da hizmet veren bir canlı destek hattı var ve bu canlı destek hattı müşterilerine 7/24 bu gibi finansal işlemlerde ve diğer tüm konularda yardımlarını sunabilmektedir.

Leave a Reply